حفاری چاه و تخلیه چاه شرکت نور

حفاری چاه در شهرک کوهسار

حفاری چاه در شهرک کوهسار

حفاری چاه در شهرک کوهسار

لوله بازکنی در محدوده شهرک کوهسار

77547746                                                                                 44814287

یکی دیگر از خدمات شرکت نور حفاری انواع چاه هاست.این کار با استفاده از مجهزترین دستگاه ها و کادر مجرب اقدام به حفر انواع چاه ها میکند.

برای مثال حفر چاه اب و فاضلاب،چاه جذبی و…….میکند.

دیگر خدمات شرکت نور (تخلیه چاه،لوله بازکنی،تشخیص نم)

خدمات تخلیه چاه با تانکرهای 12،9،5 هزارتایی انجام میشود این کار با پمپ های لجن کش انجام میشود که دیگر احتیاجی به لایروبی چاه نیست خدمات ما به صورت شبانه روزی و در تمام نقاط شهر انجام میشود.

لوله بازکن در منطقه شهرک کوهسار

حفاری چاه در شهرک کوهسار

کاربرد چاه ها

چاه ها کاربرد زیادی دارند و بسته به نیاز ساختمان ها چاه حفر میشود.چاه فاضلاب از جمله ملزومات تاسیسات یک ساختمان محسوب میشود. یکی از مهمترین مواردی که باید برای حفر چاه فاضلاب در نظر داشت میزان عمق چاه فاضلاب است که باید گفت میزان عمق چاه تاثیر به سزایی در پر شدن چاه دارد.اهمیت حفر چاه انقد مهم است که باید حتما توسط یک سرویسکار باتجربه صورت گیرد.سرویسکاران شرکت نور با سابقه کار بالا در خدمت شما هستند.کارکنان باسابقه  میتوانند جای مناسب،خاک مناسب را تشخیص دهند تا به هیچ مشکلی برخورد نکنید.برای مثال=در مناطقی که خاک ان سست و ریزشی باشد انباری ان کوچکتر و داخل انباری کول گذاری میشود،و مناطقی که سفت باشد حفاری چاه با دستگاه کمپرسور صورت میگیرد و نیازی به کول گذاری نیست.

تخلیه چاه در شهرک کوهسار

حفاری چاه در شهرک کوهسار

انواع چاه ها

الف=چاه جذبی =چاه جذبی از سه بخش تشکیل میشود

1-گلدونی=به دهانه چاه که شکل قیف مانندی دارند گلدونی میگویندو در واقع گولدونی محل جمع اوری اب به فاضلاب و محل استقرار انتهای لوله های فاضلاب است.و کار ان هدایت مستقیم اب به وسط چاه فاضلاب است.

2-میله=گلوه به قطر 70تا 100سانتیمتر که سطح لایه نفوذ پذیر خاک عمق داشته را میله میگویند.

3-انباری چاه=مخزن گنبدی شکل چاه که در لایه نفوذ پذیز خاک حفر میگردد راانباره چاه میگویند و کار ان جمع اوری فضولات و جداسازی اب از فاضلاب توسط نشت در لایه های نفوزی خاک است.

چاه بازکن شهرک کوهسار

نکات اجرایی برای هدایت فاضلاب به فاضلاب شهری

برای رفتن فاظلاب ساختمان ها به شبکه ی فاضلاب شهری لوله اصلی فاضلاب هر ساختمان باید به صورت جداگانه به لوله اصلی فاضلاب شهر متصل شود.حتی اگر ساختمان ها به هم نزدیک و در یک راستا باشند باید جدا از هم وارد منهول کنند و خط بین انها را به خط اصلی فاضلاب وارد کرد.

حفاری چاه در شهرک کوهسار

حفاری چاه شهرک کوهسار

با تشکر خدمات شرکت نور