علل اصلی ریزش مژه و در مان ان با روشهای سنتی

علل اصلی ریزش مژه و در مان ان با روشهای سنتی=همه خانوم ها دوست دارند مژه هایی بلند داشته باشند و تا زمانی که این خواسته شان براورده نشود احساس میکنند هنوزهم جا دارد که زیبا تر شوند،اماگاهی نه تنها مژه هایی بلند به راحتی به دست نمی اید بلکه اتفاقی برعکس هم می افتد؛یعنی مژه ها ریزش پیدا میکنند و روز به روز تعدادشان کمتر میشود،این اتفاق خوشایند چندان نادر نیست و بسیاری از خانوم ها و حتی اقایان گرفتار ریزش مژه میشوند.در این مطلب سعی کرده ایم ریزش مژه را از جنبه های مختلف برسی کنیم،از درمان ریزش مژه گرفته تا روش های پوشاندن این کم پشتی یا حتی درمان های سنتی برای ریزش مژه ها.

با مژه های کوتاه چه باید کرد

یک راه حل=باید ریملی انتخاب کنید که رنگ تیره ای داشته باشد و بلند کننده مژه باشد.یک بار ریمل بزنید صبر کنید تا ریمل خشک شود سپس یک لایه دیگر روی ان بزنید. اگر مژه های تان هم کوتاه است وهم نازک به دنباتل ریمل بلند کننده و حجم دهنده باشید. ابتدا یک لایه ریمل بزنید،اجازه دهید خشک شود و دباره سر مژه ها و مژه های انتهای چشم را ریمل بزنید.

بیماری هایی که موجب ریزش مو میشوند بسیاری از بیماری های غدد درون ریز یا سیستمیک هم تظاهراتی از ریزش مژه یا ریزش مژه یا ریزش ابرو دارند از جمله مشکلات تروئیدی مثل پرکاری یا کم کاری تروئیدی،الوپوس و… و اختلالات تغذیه ای از جمله کمبود پروتئین،کمبود بیوتین و کمبود اهن که از سایر علل ریزش مژه و ریزش ابرو هستند. برخی افونت ها مثل سیفلیس،عفونت ویروسی مثل ویروس تبخال،جذام و عفونت قارچی و برخی دلایل عفونتهای انگلی نیز منجر به بروز ریزش مژه ها میشود،از جمله demodicosis که نوع فولیکولاروم انها با عارضه ریزش مژه و شوره همراه است.

کدام فرمژه بهتر است

همیشه بلافاصله پس از اینکه از حمام بیرون امدید،از فرمژه استفاده کنید،چون وقتی مژه ها با اب گرم خیس باشند راحت تر و زیبا تر بر میگردند و نمیشکنند.یادتان باشد ار به صورت ناشیانه از فرمژه استفاده کنند سبب شکشته شدن و ریزش مژه میشود.

ادامه مطلب ما را دنبال کنید

با تشکر شرکت نور

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.