لوله بازکنی پردیسان چاه بازکنی

شرکت نور آماده عقد قرار داد با کلیه سازمانهای دولتی و خصوصی و موسسات،هتل،بیمارستان،مجتمع مسکونی و… عرضه بهترین خدمات می باشد

شماره تماس

09123554055

شماره تماس

09123554055

شماره تماس

09123554055

09123554055

تخلیه چاه در منطقه ظفر و دولت 09123554055 لوله بازکن درمحدوده گلچین ،بازکردن چاه درخیابان گلچین،چاه بازکن درگلچین ،چاه بازکن درمنطقه گلچین ،لوله بازکنی در سراسر گلچین

تخلیه چاه

چاه ها و لوله های فاضلاب نیاز به بازدید از طریق متخصصان این کار دارد که همکاران ما در خدمات تخلیه چاه به صورت کاملا رایگان این کار را برای شما با سهولت انجام می دهند.تخلیه چاه با ماشین 6000 و 8000 و 12000 در همه جای قم و حومه آن در خدمت شما می باشد. فقط کافیست تماس بگیرد

لوله بازکنی تهران 24 ساعته بدونه تعطیلی

لوله بازکنی در فرمانیه

لوله بازکنی

 لوله بازکنی قم در کمتر از نیم ساعت درخدمت شما همشهریان عزیز استان میباشد. شما فقط با یک تماس از منطقه و محل سکونت خود با شرکت نور می توانید از خدمات ما بصورت شبانه روزی و فوری بهرمند شوید چاه بازکنی و باز کردن انواع لوله های فاضلاب از خدمات مهم شرکت ما می باشد

حفاری چاه تهران،حفاری چاه آب و فاضلاب

حفر چاه قزوین

حفر چاه

شرکت نور حفر چاه نو،واحیای چاههای قدیمی را باداشتن کادری مجرب وبا هزینه مناسب و پیشرفت کاری کوتاه مدت انجام میدهد. گام نخست در حفر چاه فاظلاب قم در یک اپارتمان باید در محل مناسب و مشخص شده ای انجام شود که بعدا ساختمان مذکور نشست نکرده و باعث بروز مشکلات نشود.

لوله بازکنی لواسان

لایروبی چاه

پرشدن زود به زود چاه فاضلاب با زمان خیلی کم که چاه تخلیه شده است در خانه های قدیمی موجب ناراحتی خیلی از ساکنین چنین خانه هایی شده است اگر چاه فاضلاب سریع و بصورت مکرر پر می شود باید کارهای دیگری و نیز بجز تخلیه چاه انجام داد تا چاه جای بیشتری پیدا کرده آب و فاضلاب به خوبی به زمین نفوذ کند و تا باعث شود تا چاه مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرد

طریقه تنظیم شناور توالت فرنگی

لوله کشی

لوله کشی به منظور تهیه آب مصرفی سالم جهت سلامت و آسایش ساکنین ساختمانها انجام میشود در لوله کشی کانال های لوله کشی یک ساختمان تشکیل می شود از لوله ها و لوازم بهداشتی که آب را از جایگاه اصلی آب رسانی و سایر منابع دیگر به محل مصرف می رساند همین طور برای منتقل کردن فاضلاب و مایعات زاید به نزکترین لوله فاضلاب اصلی استفاده می شود

طوقه چینی چاه

اگرفقط یک درصد فکر میکند چاه شما ممکن است ریزش کند اقدام به کول گذاری وطوقه چینی چاه کنید طوقه چینی و کول گذاری چاه مقدم از ریزش چاه جلوگیری میکند.به این صورت که مقنی داخل چاه رفته وکول ها راز پایین به بالا در چاه جایگذاری می کند این کار نه تنها به عمر چاه می آفزاید بلکه مانع از ریزش چاه هم می کند فقط کافی است با ما تماس بگیرید

لوله بازکنی پردیسان

لوله بازکنی پردیسان خدمتی است که برای ارائه آن تنها داشتن یک دستگاه و نیروی انسانی کافی نیست؛ و مهمترین مزیت یک شرکت لوله بازکنی پردیسان داشتن تجربه در کنار تشخیص درست است.زیرا زمانی که لوله بازکن فنی در ساختمان مورد نظر حاضر می شود باید با دستگاه و تست های متعدد تشخیص دهد که فرایند اجرایی با چه ابزارهایی و به چه شکل باید عملیاتی شود. بسیاری از شرکت های لوله بازکنی پردیسان هیچ گونه تجربه یا مهارت تخصصی در این حوزه ندارند و هیچ ضمانتی برای خدمات انها وجود ندارد.همچنین داشتن دستگاه به همراه ابزار این حوزه نشان دهنده تخصص و مهارت سرویسکار نخواهد بود. تنها در صورتی می توانید به مرکز ارائه دهنده خدمات فاضلاب اعتماد کنید که دانش فنی یا رزومه موفقی از انها در دسترس باشد.

قیمت لوله بازکنی در پردیسان

قیمت لوله بازکنی پردیسان به عوامل متعددی بستگی دارد. گرفتگی لوله ها به خصوص اگر لوله فاضلاب یک ساختمان مسکونی چند ده واحده بگیرد؛ موجب سلب آسایش ساکنین ساختمان می‌شود. خدمات چاه بازکنی پردیسان علاوه بر آن که به صورت معمولی قابل ارائه است، می‌توانید لوله بازکنی سریع نیز درخواست دهید تا لوله بازکن در زمان سریع‌تری خود را به محل گرفتگی لوله برساند.

لوله بازکنی پردیسان

لوله بازکنی پردیسان

قیمت لوله بازکنی پردیسان یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها در انتخاب فرد جهت لوله بازکنی است. بسیاری به دنبال لوله بازکنی ارزان هستند، در صورتی که در لوله بازکنی ارزان، ممکن است فرد متخصص از شما بخواهد برخی امور را انجام دهید؛ یا به شکلی گرفتگی لوله را با فنر رفع کند که در عمل نیاز چند باره به لوله بازکنی پیدا کنید. از همین سو پیشنهاد می‌شود از خدمات لوله بازکنی با قیمت معمول لوله بازکنی بهره ببرید. با ما همراه شوید تا علاوه بر لوله بازکنی، به موارد دیگری از جمله هزینه لوله کنی (قیمت لوله بازکنی)، لوله بازکنی سریع، نحوه باز کردن لوله فاضلاب و … بپردازیم.

علت گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

به طور کلی گرفتگی لوله های فاضلابی علل مختلفی دارد اما عمده ترین علت برای ایجاد گرفتگی در لوله ها ورود مواد زائد یا اشیاء به داخل لوله فاضلاب می باشد. لوله های فاضلاب تنها برای تخلیه آب و فاضلاب ساختمان ساخته شده اند و قطر آنها هم متناسب با میزان فاضلاب ورودی آنها تعیین شده است. اگر چیزی غیر از آب و فاضلاب وارد آن شود ممکن است باعث ایجاد گرفتگی شود. موادی همچون تفاله چای، باقی مانده غذا، پوست میوه، نان خشک، روغن و چربی، کاغذ، خاک، سنگ، آجر، مو، صابون، سفیدآب، دستمال کاغذی، پلاستیک و … با ورود به داخل لوله های فاضلاب در آن گرفتگی ایجاد می کنند.

روش های چاه بازکنی پردیسان

به طور کلی روش های مختلفی برای لوله بازکنی پردیسان و رفع گرفتگی لوله ها وجود دارد که چاه بازکن (تلمبه لوله بازکن)، محلول لوله بازکن، پودر لوله بازکنی، فنر دستی لوله بازکن، دستگاه فنر لوله بازکنی پردیسان (ژنراتور)، دستگاه تراکم هوا، واترجت و… برخی از این روش ها می باشند. اما بهترین، مطمئن ترین و رایج ترین روش برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده از دستگاه فنر لوله بازکنی پردیسان است.
البته استفاده از این روش منوط به داشتن دستگاه و آشنایی با روش کار آن می باشد که تنها در اختیار شرکت های چاه بازکنی پردیسان و خدمات فنی می باشد. اما روش آسان و قابل استفاده در منزل تلمبه لوله بازکن و فنر دستی لوله بازکنی می باشد. با استفاده از این دو وسیله ساده می توانید اکثر گرفتگی های ایجاد شده در خانه را رفع کرده و لوله فاضلاب را باز کنید

خدمات لوله بازکنی شامل چه مواردی است؟

لوله بازکنی تنها یک خدمت نیست بلکه ده ها و صدها خدمت فاضلابی دیگر در کنار آن وجود دارد که تحت عنوان لوله بازکنی به مشتریان ارائه می شود. لوله بازکنی سینک ظرفشویی، رفع گرفتگی فاضلاب حمام، باز کردن گرفتگی توالت فرنگی، از بین بردن گرفتگی در توالت ایرانی، باز کردن لوله فاضلاب آپارتمان، لوله بازکنی کفشور حیاط و پارکینگ، لوله بازکنی روشویی، رفع گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی، باز کردن گرفتگی سیفون توالت، لوله بازکنی ارزان، لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی شبانه روزی و … صدها خدمت دیگر که همه با عنوان لوله بازکنی در پردیسان و حومه ارائه می شوند.

دستگاه فنرزنی چطور کار می کند؟

دستگاه فنر لوله بازکن یا فنر برقی لوله بازکن که برخی به آن ژنراتور هم می گویند وسیله ای مناسب برای باز کردن انواع گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد. این وسیله متشکل از یک موتور برقی و یک فنر بلند است که گردش موتور باعث می شود فنر به چرخش در آمده و گرفتگی را باز کند. برای استفاده از آن تکنسین لوله بازکنی سر فنر را در لوله فرو کرده و ادامه فنر را وارد لوله می کند تا سر فنر به گرفتگی لوله برسد. سپس موتور را روشن می کند تا فنر به حرکت افتاده و سر فنر با برخورد با گرفتگی ها آنها را از بین برده و لوله را باز نماید. فنر لوله بازکنی سرفنرهای مختلفی دارد که برای رفع انواع گرفتگی های سخت و نرم مناسب می باشد.

آیا برای چاه باز کردن از محلول لوله بازکنی استفاده کنیم؟

محلول لوله بازکنی یکی انواع لوله بازکن ها است که استفاده از آن برای باز کردن برخی از گرفتگی ها مناسب است. با توجه به این که محلول های لوله بازکن خاصیت اسیدی و شیمیایی دارند می توانند برخی از گرفتگی ها را باز کنند. اما توانایی رفع هر نوع گرفتگی از جمله گرفتگی های سخت ناشی از سنگ و خاک را ندارند. پس استفاده از آن در تمام موارد گرفتگی مناسب نیست. به علاوه این که خاصیت اسیدی این محلول ها هم برای انسان و هم برای لوله ها مضر است. استفاده مداوم از چنین محلول هایی باعث می شود ضخامت لوله فاضلاب کاهش یافته و پس از مدتی دچار پوسیدگی شود. پس باید در استفاده از آنها اعتدال را رعایت کرد.

لوله بازکنی شبانه روزی پردیسان

شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره های ارتباطی ما تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی پردیسان بهره مند شوید. نکته ای مهم در مورد خدمات ما این است که شما بهترین خدمات را با قیمت پایین تر از شرکت های دیگر دریافت خواهید کرد. این قیمت نه برای این است که ما خدمات کم تری از شرکت های دیگر به شما ارائه خواهیم داد بلکه برای این است که ما هزینه اضافه ای بابت خدمات خود مانند بسیاری از شرکت های دیگر دریافت خواهیم نمی کنیم.

فراموش نکنید لوله بازکنی یکی از خدمات تخصصی است که فقط باید از افراد خبره آن را انجام دهند پس در صورت بروز مشکل حتما با خدمات فنی نور تماس حاصل کنید تا بهترین خدمات لوله بازکنی پردیسان را با کم ترین قیمت دریافت کنید.

چگونه به شرکت نور اعتماد کنیم؟

  • سابقه شرکت خدماتی
  • عضو بودن شرکت در اتحادیه
  • نوع و چگونگی ارائه خدمات
  • استفاده از روش­‌های جدید و مدرن
  • سرعت عمل در اعزام نیرو و سرعت انجام کار
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته برای برطرف کردن مشکل گرفتگی لوله یا…
  • دادن هزینه منصفانه به مشتری
  • داشتن تعهد کافی، پیگیری و جلب رضایت مشتری در پایان کار
  • استفاده از نیروهای متخصص و حرفه‌­ای

کیفیت خدمات لوله بازکنی شرکت نور

خدمات چاه بازکنی پردیسان شبانه روزی به صورت 100% تضمینی و بدون کثیف کاری، این سرویس شامل باز کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان از جمله لوله سینک ظرفشویی، توالت ایرانی و فرنگی، راه آب حیاط، پارکینگ، تراس و پشت بام می باشد. جهت استفاده از خدمات چاه بازکنی این شرکت در پردیسان با تلفن های شبانه روزی این مجموعه در تماس باشید.

خدمات فنی نور بهترین تجهیزات را در اختیار دارد و همواره تلاش می کند تا بهترین سرویس را به صورت تضمینی و فوری به مشتریان خود ارائه کند. ما با ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، حفر و تعمیر چاه، در آوردن اشیاء از چاه، تعمیر و تعویض توالت ایرانی و خارجی و… در پردیسان یکبار برای همیشه مشکل شما را حل می کنیم .

روش های تخصصی لوله بازکنی

زمانی که باز کردن لوله به راحتی ممکن نباشد و مسیر لوله با خاک یا قطعات مصالح و چیزهایی از این قبیل مسدود شده باشد از روش‌های تخصصی استفاده می‌کنیم. در ادامه به بررسی برخی از این روش‌ها می‌پردازیم :

چاه بازکنی پردیسان

چاه بازکنی پردیسان

روش لوله بازکنی با فنر

این روش خود شامل دو دسته است و به صورت دستی و برقی انجام می‌شود . در روش دستی، فنر که در طول‌های متفاوتی وجود دارد و به یک دسته متصل است وارد لوله می‌شود. دسته متصل به فنر به کمک نیروی دست به چرخش در می‌آید و باعث رفع گرفتگی می‌شود. این روش برای گرفتگی‌های سطحی موثر است.

در روش فنر برقی ، فنر به یک موتور وصل می‌شود و عمل به چرخش درآوردن فنر به کمک نیروی موتور برقی انجام می‌شود. این کار توسط فردی که تخصص این کار را دارد باید انجام شود. در ابتدای ورود فنر به داخل لوله دستگاه با دور آهسته کار می‌کند بعد از اینکه فنر به محل مسدود شده رسید دستگاه با دور تند فنر را داخل لوله به چرخش در می‌آورد و باعث بازشدن گرفتگی می‌شود، این روش به علت سرعت چرخش بالاتر برای رفع موانع سخت مناسب است.

روش لوله بازکنی با دستگاه پمپ تراکم هوا

در این روش برای بازکردن گرفتگی لوله از فشار هوا استفاده می‌شود به این ترتیب که هوا داخل مخزن دستگاه متراکم می‌شود و سپس از طریق شلنگ دستگاه که بر روی دهانه لوله فاضلاب قرار می‌گیرد، هوای متراکم وارد لوله شده و باعث رفع گرفتگی می‌شود. این کار حتما باید توسط فرد ماهر انجام شود. این روش برای گرفتگی‌هایی که بر اثر خاک و مصالح است کاربرد ندارد و ممکن است باعث وخیم تر شدن شرایط شود. این دستگاه قابلیت تنظیم فشار دارد و در صورتی که درست تنظیم نشود ممکن است باعث ترکیدگی لوله ها شود.

روش لوله باز کنی با فنر و دریل

در این روش سر فنر به دریل متصل می‌شود و فنر را وارد لوله می‌کنند. در این روش بهتر است از فنر با طول کم و قطور استفاده شود چون سرعت چرخش بالاست امکان گیر کردن فنر اگر طول فنر زیاد باشد بیشتر می‌شود. این کار به هیچ عنوان نباید توسط افراد مبتدی انجام شود چون کنترل دریل برای اشخاص تازه کار سخت است و ممکن است آسیب ببینند این روش نیز برای موانع سخت روش بسیار مناسبی است.