لوله کش فاظلاب تهران 09123554055 لوله بازکنی تهران

لوله کش فاظلاب تهران

لوله کش فاظلاب تهران 09123554055 لوله بازکنی تهران

ضوابط و مقررات لوله کشی در فاظلاب ساختمان

لوله کش فاظلاب ساختمان در تهران و حومه

کلیات-

لوله کش فاظلاب تهران

لوله کش فاظلاب تهران

لوله کش فاظلاب تهران

ساختمان اجرای صحیح پروژهای فاظلاب و در مشکلات ناش از ان از دیر باز برای مهندسان و دست اندر کاران این رشته خالی از اشکال نبوده و با بالا رفتن سطح بهداشت جوامع و استفاده از مجموعه های اپارتمانی ،مخصوصا در ساختمانهای بزرگ ،وجود ظوابطی که بتوان مشکلات موجود در تخلیه صحیح فاظلاب را جواب گو باشد ،همواره احساس شده است لذا رعایت نکات زیر برای طرح یک سیستم بدون عیب لازمالاجرا خواهد بود.

لوله کش فاظلاب ساختمان .

1-بطور کلی شبکه لوله کشی فاظلاب ساختمان باید به نحوی اجرا شود که هر لوله به تنهایی ،بدون بسته شدن ،بتواند براحتی فاظلاب را از خود عبور داده و ایجاد فشار معکوس ننماید.

2-لوله کش فاظلاب ساختمان و شبکه به نحوی باید اجرا شود که شرایت زیر داعما در سیستم برقرار باشد.

الف ) لوله براحتی فاظلاب را از سیستم به بیرون هدایت نمایند.

ب ) ورود هوا ، بو ،کرمها و عشرات به داخل ساختمان غیر ممکن گردد.

ج )لوله ها و سیفون ها برای کازها ،هوا و عیره غیره قابل نفوذ باشد یا در اصطلاح ابندی باشند .

د )دوام لوله کشیهای فاظلاب ساختمان باید قابل قبول بوده ودر مقابل جابجایی طبیعی ساختمان مقاوم و موجب نشتی در پیوند ها نگردد.

3- برای هر یک از لوازم بهداشتی یا هر دستگاه دیگری که به شبکه فاظلاب متصل میگردد باید سیفون پیشبینی شود مگر انکه لوازم بهداشتی یا دستگاه تاسیساتی سیفون سر خود باشد.

4- عمق ابندی هیچ سیفونی نباید کمتر از 5 سانتیمتر یا بیشتر از 10 سانتیمتر باشد مگر در مواردی که جز این مشخصات فنی ونقشه های اجرایی ذکر شده باشد.

5- لوله کشی فاظلاب  ساختمان باید دارای تعدادی کافی دریچه بازدید باشد بطوری که در هنگام مسدود سدن لوله ،بدون احتیاج به تخریب ،براحتی بتوان لوله را باز نمود .

6- لوله بازکنی تهران و لوله کشی تهران و دستگاههای تاسیسات ساختمانی باید بطور غیر مستقیم به شبکه لوله کشی فاظلاب ساختمانها وصل شود .

. باتشکر از مطالعه شما از این مطالب شرکت نور .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.