چطور با پودر مژه ها را ضخیم کند

چطور با پودر مژه ها را ضخیم کند=اگر مژه های نازکی دارید میتوانید بیش از ریمل زدن با یک تکه پنبه که در پودر فرو برده و اضافی ان را تکانده اید به ارامی مژه ها را پودر بزنید .در این هنگام چشم ها را ببندید تا پودر به چشمانتان نرود سپس ریمل را به مژه های بالا به صورت افقی بمالید.به سرعت برای بار دوم و سوم هم این کار را تکرار کنید.چون ریمل سریع خشک میشود مخصوصا ریمل ضد اب.اگر روی مژه خشک شده ریمل بمالید ریمل تکه تکه به نظر خواهد امد.

مژه ها را نکشید

هیچ گاه با دست ریمل روی مژه ها را نکنید یا برای پاک کردن به مژه ها فشار نیاورید و انها را نکشید،چون این کار منجر به التهاب ناحیه پلک ها میشود و حتی ممکن است باعث ریزش مژه ها هم شود.برای پاک کردن ریمل ها پنبه ای را اغشته به شیر پاک کن کنید و بعد روی مژه ها فشار دهید تا ریمل ها درون ماده پاک کننده حل شوند و در نتیجه به راحتی پاک شوند.

برای تقویت ابرو و مژه برس بزنید

به یاد داشته باشید که از ساده ترین روش ها برای تقویت ابرو و تقویت مژه،ورزش و ماساژدادن ابرو و مژه به وسیله برس است که بایدبرای این  منظور برس کوچکی را انتخاب و به صورت روزانه برس بزنید. شانه های بسیار ظریف هم برای این کار مناسب هستند.البته فراموش نکنید که هر چند وقت یک بار،شانه یا برس ریمل خود را با اب و صابون خوب بشوییدو اب بکشید.

چرا مژه ها میریزند

اصطلاحی است که مربوط به madarosis از دست دادن یا ریزش مژه ها به دلیل اسیب به فولیکول مو بوده ولی در همراهی با کلمه مربوط به از دست دادن مژه و ابرو است.cilia علل ریزش مژه متنوع بوده و مربوط به دلیل موضعی یا سیستمیک است.موی مژه معمولا ردیف کوتاه،ضخیم و خمیده است و در 2-3 در مژه هایی واضح تر و بلند تر است و طوری تعبیه شده که مژه های بالا و پایین هنگام بسته شدن چشم ها لابه لای هم نکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.